V sobotu 10.9.2022 se uskutečnil další ročník Memoriálu Vládi Mrázka. Turnaje se zúčastnilo 24 hráčů a hráček, kteří zabojovali o ceny ve dvouhrách a čtyřhrách.

Hráči byli rozděleni do 6 skupin po 4 hráčích, kdy první 2 ze skupiny postupovali do finálové fáze a zbývající 2 pak do turnaje útěchy. Po základních skupinách se v obou pavoucích hrálo na dvě porážky, takže každý hráč měl zajištěno odehrání minimálně pěti zápasů.

Z celkového vítězství se nakonec radoval Dan Volhejn z Heřmanova Městce (loni 35% ve 2.lize), který ve finále přehrál 3-2 na sety oddílového spoluhráče Jana Černíka a mohl si tak převzít vyhlášenou skleněnou trofej. Na třetím místě se umístil domácí Jirka Mrázek.

Soutěž čtyřher byla hrána rovnou vyřazovací formou. Ve finále se potkaly dva nejvýše nasazené páry Volhejn-Wagner a domácí Ornst-Mrázek. Poháry pro vítěze pak opět putovaly do Heřmanova Městce, když mladá dvojice Volhejn-Wagner zvítězila 3-0.

Všem hráčům děkujeme za účast a věříme, že i na základě kladných ohlasů se za rok opět potkáme. Poděkování patří taktéž obchodu https://www.vsenastolnitenis.cz/, který poskytl velké množství hodnotných cen.

Za TJ Jiskru Nový Bydžov Jirka Mrázek