Áčko v sobotu vyrazilo na jednozápas do Jičína s jasným cílem bodovat a přiblížit se jistotě záchrany. Vyrazili jsme v sestavě Honza, Jirka, Adam, Lukáš a na střídání byl připraven Vráťa.
Domácí nastoupili oslabeni o Seberu, ale míček je kulatý a předem nebylo nic rozhodnuto.

Jičín – Nový Bydžov 2-10

Čtyřhry nám vyšly na jedničku, Jirka s Honzou porazili Kříže s Kohutem 3-1 a jelikož se Adamovi s Lukášem dařilo otáčet průběhy jednotlivých setů, tak jsme po jejich výhře 3-1 nad Červenkou a Odstrčilíkem vedli 2-0.

V dobrých výkonech jsme pokračovali i v singlech. Honza svou zkušenou hrou přehrál 3-0 Odstrčilíka, Jirka porazil 3-0 Kohuta a Adam proti Křížovi vytáhl zatím svůj nejlepší divizní výkon a po bezchybném představení, kdy mu statistici napočítali pouze 2 nevynucené chyby, vyprovodil domácího borce 3-0. Naši dominanci narušil až Červenka, na kterého nevyzrál Lukáš. Vedeme 5-1.

Do druhé série jsme vystřídali Honzu, který stále není zcela zdravotně fit a proti Kohutovi nastoupil Vráťa. Bojovný zápas dospěl až do páté sady, kdy musel Vráťa odvracet i soupeřův mečbol, ale to se mu podařilo a vydřel nakonec výhru 3-2. V dalším zápase se Jirkovi letos i podruhé podařilo porazit Kříže, tentokrát dokonce 3-1. Následovaly dva pětisetové zápasy. Stále výborně hrající Adam odvrátil Červenkovi 2 mečboly a vyhrál v koncovce rozhodující sady 14:12 a když se poté Lukášovi podařilo otočit průběh pátého setu proti Odstrčilíkovi, bylo z toho luxusní vedení 9-1.

Za domácí ještě zkorigoval stav Kříž, který porazil 3-0 Vráťu, ale utkání ukončil hned v dalším zápase Jirka, který 3-1 porazil Červenku. Konečný stav 10-2.

Po týmovém výkonu jsme mohli stavit výhru a navýšení náskoku na Vrchlabí a právě na Jičín. Další utkání nás čekají za tři týdny, kdy jedeme k prvnímu a druhému celku tabulky, tedy do Kostelce nad Orlicí a na hradecké DTJ.